gorny-mobile_25.03.20
img

Test na ojcostwo od 8 tygodnia ciąży [INFOGRAFIKA]

Test na ojcostwo od 8 tygodnia ciąży

Czy wiesz, że badanie na ojcostwo można wykonać już od 8 tygodnia ciąży? To najwcześniej dostępne badanie tego typu na świecie, które gwarantuje jednoznaczny wynik – identyczny jak po narodzinach. Sprawdź, jak zrobić takie badanie, jakie próbki przekazać i na czym ono polega. Test na ojcostwo od 8 tygodnia ciąży – zobacz infografikę.

Test na ojcostwo od 8 tygodnia ciąży [INFOGRAFIKA] kliknij, żeby powiększyć

test na ojcostwo w ciąży od 8 tygodnia

Test na ojcostwo od 8 tygodnia ciąży i nie tylko

Poczytaj więcej artykułów o badaniach na ojcostwo w ciąży:


test na ojcostwo w ciąży od 8 tygodnia

Artykuł powstał we współpracy z www.testDNA.pl

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA Nr AB 1618. Posiada również certyfikaty ISFG i GEDNAP. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodności w testach na ojcostwo w międzynarodowych badaniach biegłości CTS. Należy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa oraz diagnostyki medycznej. Współpracuje z ponad 20 sądami z całej Polski. Badania w testDNA zlecają osoby prywatne, lekarze, detektywi, prokuratura. Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już 15 lat.

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA
Przeczytaj poprzedni wpis:
jak potwierdzić ojcostwo
Jak potwierdzić ojcostwo?

Jak potwierdzić ojcostwo? To pytanie zadaje sobie wiele osób... Może analizując podobieństwo wizualne albo sprawdzając grupy krwi? Nie! Najpewniejszym sposobem...

Zamknij