Test w weekend – czy można zrobić test na ojcostwo w weekend?
 

Test w weekend – czy można zrobić test na ojcostwo w weekend?

test w weekend

Wpis sponsorowany

Pacjentom, którzy chcą wykonać test na ojcostwo, bardzo zależy na czasie. Nie jest to nic dziwnego. Potwierdzenie ojcostwa to dość stresująca sprawa, dlatego każdy chce poznać wynik jak najszybciej. Stąd częste zapytania czy można umówić test w weekend w kierunku ustalenia ojcostwa? Sprawdź, jakie laboratorium umożliwia wykonanie testu w weekend.

Tego dowiesz się z artykułu:

▶ Test w weekend – badanie ojcostwa w placówce

▶ Test na ojcostwo w domu – pobranie próbek nawet w weekend

▶ Test w weekend – jak długo dostępne są infolinie telefoniczne?

▶ Test w weekend – kiedy otrzymam wynik badania?

Test w weekend – badanie ojcostwa w placówce

TestDNA to laboratorium specjalizujące się w badaniach na ojcostwo i pokrewieństwo, działające na rynku od 2003 roku [1]. Laboratorium umożliwia Pacjentom wiele sposobów realizacji badania.  Próbkę do wykonania testu na ojcostwo możemy m.in. oddać w jednej z placówek 🏥. W testDNA możemy to zrobić również w weekend. Posiadamy ponad 250 placówek w całej Polsce 🇵🇱. Część z nich przyjmuje pacjentów także w soboty, dlatego oddanie próbki do badania w weekend nie powinno być problemem [2].

Test na ojcostwo w domu – pobranie próbek nawet w weekend

Test na ojcostwo w weekend możemy wykonać także w naszym własnym domu 🏡. Decydując się na to, skorzystać możemy z dwóch opcji:

⏺ Samodzielnie pobranie materiału do badania w domu – zestaw do pobrania próbek możemy zamówić poprzez rozmowę telefoniczną z konsultantem lub przez formularz znajdujący się na stronie internetowej laboratorium. Podczas zamawiania musimy zaznaczyć chęć dostarczenia zestawu w sobotę. Otrzymanie próbek w weekend nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Pobrany materiał do badania należy odesłać do laboratorium w najbliższym dniu roboczym, czyli w poniedziałek [2], [3].

⏺ Skorzystanie z usług pielęgniarki mobilnej 👩‍⚕ – nasze laboratorium oferuje taką opcję również w weekendy. Wystarczy zgłosić taką chęć podczas zamawiania testu na ojcostwo. Dzięki temu w naszym domu pojawi się wykwalifikowany personel medyczny, który bezboleśnie pobierze próbkę do badania. Wizyta będzie wyglądała tak samo, jak w laboratorium [3].

Test w weekend – jak długo dostępne są infolinie telefoniczne?

W sobotę i niedzielę pacjenci mogą skorzystać z naszych infolinii telefonicznych 📱. Są one czynne w weekendy i święta od godziny 9 do godziny 17 🕰. Podczas rozmowy z naszym konsultantem możemy zasięgnąć informacji na temat testu, zamówić domowy zestaw pobraniowy 🧰 oraz umówić się na wizytę w placówce [2].

Test w weekend – kiedy otrzymam wynik badania?

Na wynik testu na ojcostwo oczekuje się od 3 do 10 dni 🗓. Decydując się na test w weekend, próbki do badania oddamy dopiero w poniedziałek. Wynik będzie więc dostępny najwcześniej w czwartek [4].

Na czas oczekiwania na wynik testu na ojcostwo wpływa przede wszystkim rodzaj materiału oddanego do analizy 🔎 [4].

Źródła:

  1. https://www.testdna.pl/to-juz-15-lat-testdna/
  2. https://www.testdna.pl/jak-zrobic-badanie-dna-w-sobote-lub-niedziele/
  3. https://www.testdna.pl/produkt/test-na-ojcostwo-pobiera-pielegniarka/
  4. https://www.testdna.pl/sklep/?q=test+na+ojcostwo

To również może Cię zainteresować: Gdzie zrobić test na ojcostwo?

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA