Plama po spermie – jak sprawdzić jej pochodzenie?

plama po spermie

Zauważyłeś plamę po spermie na pościeli? Podejrzewasz, że żona może Cię zdradzać? Możesz to sprawdzić, wykonując test zdrady. Jest to bardzo prosty sposób na to, aby sprawdzić, czy partnerka jest Ci wierna. Musisz tylko zadbać o to, aby plama po spermie trafiła do analizy w laboratorium. Po 48 godzinach wszystko będzie już dla Ciebie jasne!

Tego dowiesz się z artykułu:

▶ Jak sprawdzić do kogo należy plama po spermie?

▶ Czy warto sprawdzić plamę po spermie?

▶ Jak wykonać test zdrady?

Jak sprawdzić do kogo należy plama po spermie?

Znalezienie plamy po spermie 💦 może wywołać u mężczyzny ogromne wątpliwości na temat wierności swojej partnerki. Jednak rzucanie oskarżeń czy przeglądanie telefonu kobiety może się na nic nie zdać. Potrzebne jest tutaj laboratoryjne 🏥 sprawdzenie plamy, czyli test zdrady.

Test zdrady 💔 umożliwia nam sprawdzenie, do kogo należy znaleziona plama po spermie. Wystarczy wypełnić formularz i odesłać do laboratorium materiał, na którym znaleźliśmy nasienie. Może to być pościel, bielizna 👙 czy prezerwatywa. Następnie w laboratorium wykonuje się detekcję nasienia, czyli sprawdzenie 🔍, czy przesłana plama to rzeczywiście sperma. Jeśli wynik będzie pozytywny, to ustalany jest profil genetyczny osoby, od której pochodziło nasienie [1],[2].

Możliwe jest także wykonanie analizy porównawczej, która sprawdzi, do kogo należy plama po spermie. Do jej wykonania potrzebna jest druga próbka materiału genetycznego 🧬. Najlepszy będzie wymaz z policzka, ale do badania można oddać także włos, szczoteczkę do zębów 🪥 czy niedopałek papierosa. Do analizy porównawczej oddać możemy swoją próbkę 🧪. Dzięki temu dowiemy się, czy plama po spermie przypadkiem nie należy do nas. Do badania przekazać możemy także próbkę domniemanego kochanka, jeśli kogoś podejrzewamy i możemy uzyskać od niego próbkę [1], [2].

Czy warto sprawdzić plamę po spermie?

Wielu mężczyzn ma wątpliwości, czy warto oddawać do badania plamę po spermie. Może to być przecież ich nasienie lub plama z czegoś innego, która tylko przypomina spermę. Rzeczywiście może tak być, ale nie możemy być tego pewni 💯 bez wykonania badania. Test zdrady rozwieje nasze wątpliwości i pozwoli zyskać spokój i pewność. Jest przy tym dyskretny 🕵, dlatego nasza partnerka nie dowie się o badaniu, jeśli sami jej o nim nie powiemy. [3].

Jak wykonać test zdrady?

Wykonanie testu zdrady jest proste i dyskretne. Konieczne jest jedynie wypełnienie formularza i przesłanie próbki z plamą po spermie do laboratorium. Próbkę oddawaną do badania powinniśmy włożyć do czystej koperty ✉ i opisać. Tak przygotowaną paczkę możemy przesłać kurierem lub dostarczyć osobiście do laboratorium 🏥 [1], [2].

Wynik badania otrzymać możemy po 48 godzinach. Czas ten możemy skrócić do 24 godzin po uiszczeniu dodatkowej opłaty [2].

Źródła:

[1] https://centrumdna.pl/testy-na-ojcostwo/test-na-zdrade/

[2] https://www.testdna.pl/test-zdrady/

[3] https://www.geneticus.pl/porady/jak-sprawdzic-sperme-na-ubraniu/

To również może Cię zainteresować: Jak wykonać test zdrady – krok po kroku

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA