Zdrada małżonki - jak można ją rozpoznać?
 

Zdrada małżonki – jak można ją rozpoznać?

Zdrada jest bolesnym doświadczeniem, w szczególności dla osoby zdradzonej. Cały świat może lec w gruzach, gdy prawa wyjdzie na jaw. Objawy zdrady żony nie zawsze są ewidentne, jednak baczny obserwator może zauważyć pewne zmiany, które zachodzą u osób dopuszczających się skoku w bok.

Jak rozpoznać objawy zdrady żony?
Objawy zdrady żony – dlaczego kobiety zdradzają?
Objawy zdrady żony – czy zdrada żony w Polsce jest częsta?
Objawy zdrady żony – skuteczne potwierdzenie zdrady

Jak rozpoznać objawy zdrady żony?

Aby dostrzec objawy zdrady żony, konieczna jest wnikliwa obserwacja codziennych zwyczajów czy planu dnia. Objawami zdrady może być zwiększona potrzeba dbania o swój wygląd, kupowanie seksownych ubrań czy bielizny, chowanie telefonu komórkowego, ukradkowe rozmowy czy znikanie z domu/ciągłe nadgodzin w pracy. Zdradzająca kobieta może również stracić ochotę na seks ze swoim mężem.

Objawy zdrady żony – dlaczego kobiety zdradzają?

Ciężko jest jednoznacznie stwierdzić, dlaczego kobiety zdradzają – każda sytuacja wymaga odpowiedniego podejścia. Może to być nuda w związku, wypalenie się uczuć czy natłok codziennych obowiązków. Kobieta, której rola sprowadza się do gotowania czy zajmowania się domem może szukać osoby, z którą może doświadczyć czegoś nowego. Zdrada często wiąże się z zauroczeniem innym mężczyznom.

Objawy zdrady żony – czy zdrada żony w Polsce jest częsta?

Statystyki wskazują, że zdrady dopuszcza się nawet 20% kobiet. Oczywiście mowa o tych paniach, które się do tego przyznały. Można więc stwierdzić, że zdrada ze strony żon jest częsta, jednak mimo wszystko jest to „domena” mężów. Warto dodać, że na szczęście zdrada nie dotyczy wszystkich małżeństw – jest wiele związków, w których obie strony dochowują sobie wierności.

Objawy zdrady żony – skuteczne potwierdzenie zdrady

Skutecznym potwierdzeniem zdrady może być wynajęcie prywatnego detektywa, który z pewnością dowie się, co kieruje aktualnym zachowaniem kobiety. Zdarza się, że mąż podejrzewający swoją kobietę o zdradę nie może być pewny ojcostwa dziecka, które wychowuje lub na które płaci alimenty. Wówczas szansą na stwierdzenie zdrady są genetyczne badania na ojcostwo, które można wykonać na podstawie próbek pochodzących od domniemanego ojca oraz od dziecka.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA