Czy żona mnie zdradza?
 

Czy żona mnie zdradza?

Jak wyglądają objawy zdrady żony?
Objawy zdrady żony – czy to zdrada?
Objawy zdrady żony – co zrobić, gdy żona zdradza?
Objawy zdrady żony – jak sprawdzić zdradę?

Jak wyglądają objawy zdrady żony?

Wróciłeś po południu z pracy, chwilę później do Waszego domu weszła Twoja małżonka. Zazwyczaj witała się z Tobą czule, opowiadała o swoim dniu i wspólnie siadaliście do stołu. Wszystko było w porządku, nie przeszło Ci przez myśl, że coś może być nie w porządku. Jednak tym razem było inaczej. Pominęła przyjacielskie „kochanie, już jestem!” Nie opowiadała tak chętnie o swoim dniu. Sytuacja zaczęła się powtarzać. Coraz mniej między wami chemii. Niechętnie uprawia z Tobą seks, nawet nie przytula się do ciebie w łóżku. Zaczynasz się niepokoić, w Twojej głowie zakiełkowało małe ziarenko, którego nazwa to „zdrada”…

Objawy zdrady żony – czy to zdrada?

Kobieta, z którą związałeś swoje życie nagle stała się oschła. Dystans jest coraz większy. Coraz poważniejsze stają się twoje podejrzenia, jednak nie do końca dopuszczasz do Siebie tą myśl. Jak rozpoznać, że żona jest niewierna? Jak wyglądają objawy zdrady żony?

Jeżeli unika zbliżeń i coraz później wraca do domu, lub późno wychodzi to faktycznie masz podstawy, aby tak myśleć. Być może stara się, abyś w żadnym wypadku nie zauważył co dzieje się na ekranie jej telefonu lub wychodzi z pokoju, kiedy ktoś zadzwoni. To całkiem poważne oznaki ukrywania czegoś przed Tobą. Jeszcze inną „czerwoną flagą” mogą być tajemnicze prezenty. Nagle zaczęła używać innych perfum, niż od lat lub na jej ciele pojawiła się nowa piękna biżuteria? Jeżeli sama nigdy nie sprawiała sobie takich prezentów, to wątpliwym jest, że nagle coś się zmieniło.

Co zrobić, gdy żona zdradza?

Twoje przypuszczenia przestają być nieśmiałym głosem w głowie, a poważnymi podejrzeniami. Jesteś niemal pewien jej niewierności. Co powinieneś zrobić w takiej sytuacji? W tak bliskiej relacji, jaką jest małżeństwo podstawową formą komunikacji powinna być rozmowa. Usiądźcie na spokojnie wieczorem i rozpocznij rozmowę na ten temat. Z pewnością, niestety, nie przyzna się do tego od razu. Nic dziwnego. Jeżeli wszystkie twoje przypuszczenia okazały się prawdą, powinieneś zebrać na nie jak najwięcej dowodów. W przypadku podjęcia decyzji o rozstaniu przed sądem mogą okazać się pomocne. Emocje w takiej sytuacji sięgają zenitu. Jednak dojrzały mężczyzna powinien zachować zimną krew w każdej sytuacji. Nie próbuj się mścić – czy na niej, czy na kochanku. Odejdź z podniesioną głową. Jeśli potrzebujesz, zasięgnij pomocy psychologa. Rozmowa z osobą wykwalifikowaną z pewnością pomoże zrozumieć i poradzić sobie z zaistniałą sytuacją.

Objawy zdrady żony – jak sprawdzić zdradę?

Aby mieć pewność, musisz mieć niezbite dowody. To oczywiste. Jak je zdobyć? Spróbuj porozmawiać z którąś z jej znajomych, zapytaj, czy być może była widziana z innym mężczyzną? Przejrzyj social media. W gronie jej znajomych pojawił się ostatnio nowy mężczyzna, który na dodatek śledzi i aktywnie reaguje na jej aktywność? To może być podejrzane. Nieco mniej rozsądne jest przeglądanie prywatnych rzeczy – zdecydowanie do tego nie zachęcam. Jednak w przypływie desperacji pomocne może okazać się sprawdzenie skrzynki pocztowej, listy ostatnio wykonywanych połączeń czy zawartości torebki. Niektórzy decydują się na wynajęcie prywatnego detektywa. To profesjonalista, który oszczędzi Ci nerwów związanych z prowadzeniem śledztwa na własną rękę i dostarczy rzetelnych informacji.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA