Jak uratować związek? 4 wskazówki
 

Jak uratować związek? 4 wskazówki 👩‍❤️‍👨

jak uratowac zwiazek

Problemy w związku? Nie chcecie się rozwodzić czy rozstawać i postanowiliście zawalczyć o Wasz związek? Będziecie potrzebować mnóstwo siły i chęci, ale z całą pewnością warto! Jak uratować związek? ✅ Poznajcie aż 4 wyjątkowe i ważne wskazówki, które pomogą Wam uratować Wasz związek.

1. Czy nadal ją kochasz? Najpierw odpowiedz na to pytanie

Jeśli w głębi serca ciągle darzysz swoją partnerkę głębokim i prawdziwym uczuciem, to znaczy, że wciąż warto walczyć o wasze małżeństwo. To oczywiste i powszechnie wiadome, że czas zauroczenia i euforii po pewnym czasie mija. Miłość jednak zostaje 💗

Mimo tego, że sama ona nie wystarczy, to jest mocną podstawą do budowania trwałej i głębokiej relacji. Jeśli jednak czujesz, że to uczucie całkowicie wygasło wraz z zauroczeniem, że całkowicie nie możecie się dogadać, warto zastanowić się, czy na pewno chcemy o taki związek walczyć.

2. Jak uratować związek? Róbcie coś razem i dużo rozmawiajcie

Początek związku był pewnie czasem, który ciągle spędzaliście razem, nie mogliście się od siebie oderwać ani o sobie zapomnieć. Każdą wolną chwilę chcieliście spędzać ze sobą nawzajem. Pisaliście ze sobą całymi dniami, rozmawialiście przez telefon, wszystko robiliście razem.

Z czasem jednak to uczucie wygasa, co jest bardzo przykre. 💗 Zadbajcie o swoją relację, znajdźcie wspólne zainteresowania i aktywność, która znów Was połączy. Wybierzcie się na spacer, rolki czy rowery, a może zacznijcie razem oglądać serial.

⏩ To również może Cię zainteresować: Jak dbać o związek po narodzinach dziecka? 5 rad

3. Popracujcie nad rozwiązaniem problemu, który doskwiera Wam najbardziej

Spędzacie mało czasu razem bo wolisz towarzystwo kolegów? A może żona nie do końca przepada za jednym z Twoich kumpli, a ty mimo to wolisz przyjaźń z nim niż szczęście żony i szczęśliwy związek?

Może warto zastanowić się, co stanowi kłopot. Od czego zaczęły się Wasze problemy? Dlaczego nie jesteście ze sobą, a przeciwko sobie? Może poróżniła Was niepewność co do ojcostwa? W takim wypadku warto wykonać specjalny test na ojcostwo, który pomoże Wam pokonać problemy.

4. Skorzystajcie z terapii dla par

Wiele par przechodziło w swoim związku kryzys, wielu z nich pomógł specjalista. Nie wstydźcie się rozmawiać o swoich problemach uczuciach i emocjach – psycholog czy terapeuta nie ocenia i nie krytykuje, jest z Wami po to by Wam pomóc.

💗 Terapię warto rozpocząć wcześniej, gdy zauważymy problem, nie tuż przed samym rozwodem. To ważne, gdyż niekiedy już kilka spotkań może spowodować poprawę relacji.

⏩ Poczytaj więcej: Terapia dla par – 6 oznak, że warto z niej skorzystać

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA