Jak spędzić walentynki w czasach pandemii? 7 propozycji
 

Jak spędzić walentynki w czasach pandemii? 💗 7 propozycji

jak spedzic walentynki w czasach pandemii

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. To idealny moment, żeby w szczególny sposób pokazać swojej partnerce, jak bardzo jest kochana. Obecne walentynki będą zapewne inaczej spędzone niż w ubiegłych latach. Istotne jest, aby świętować, przestrzegając zasad reżimu sanitarnego. Jak spędzić walentynki w czasach pandemii? Warto zdecydować się na którąś z poniższych propozycji, a partnerka zapewne będzie zadowolona! 👩‍❤️‍👨 Święto Walentego można spędzić w łatwy i przyjemny sposób, a przede wszystkim – wspólnie.

1. Romantyczna kolacja w domowym zaciszu

Można spędzić walentynki w czasach pandemii, nie wychodząc z domu. Zamiast wyjścia do ulubionej restauracji można samemu przygotować romantyczną kolację. To idealna okazja, aby wykonać swoje popisowe danie bądź ulubioną potrawę partnerki.

Jeśli natomiast gotowanie nie jest Twoją mocną stroną, zawsze można zamówić ulubione jedzenie z restauracji. Dbając o klimat, można zaaranżować mieszkanie, np. nakrywając ładnie do stołu, ozdabiając go płatkami róż, świeczkami itp.

2. Naturalne czynności jako oryginalny prezent

Zamiast kupować coś, z czego partnerka może nie być zadowolona, warto zrobić coś, z czego zdecydowanie się ucieszy. Przykładem może być poranna kawa do łóżka albo ulubione śniadanie. Zapewne ucieszy się ona bardziej niż z czegoś rzeczowego, czego wcale nie potrzebuje.

3. Zamówienie prezentu online

Kiedy partner wie, z czego w danej chwili ucieszyłaby się partnerka, ma zdecydowanie ułatwioną sytuację. Wybierając prezent na walentynki w czasach pandemii, bezpieczniej jest zamówić coś z internetowego sklepu z dostawą do domu.

Na pewno będzie ona zadowolona, widząc prezent, o którym od dawna marzyła. Może to jest lokówka, paleta cieni, płyta czy książka…?

⏩ To może Cię zainteresować: Prezent dla żony – 5 najgorszych propozycji

4. Wspólne zajęcia online

Jak spędzić walentynki w czasach pandemii? Wszelkie zajęcia odbywają się drogą elektroniczną, dlatego może warto pomyśleć o wspólnym udziale online w zajęciach, np. z gotowania? Warto zrobić w tym czasie coś wspólnie, co jeszcze bardziej Was zbliży do siebie i przy okazji spędzicie razem czas. To idealny pomysł, aby połączyć także swoje pasje.

5. Seans filmowy na kanapie

Zapewne partner wie, jakie są ulubione filmy ukochanej, dlatego warto zorganizować specjalnie dla niej seans filmowy… prosto z kanapy. Można przy okazji zaopatrzyć się w specjalne walentynkowe słodycze, które umilą ten wyjątkowy wieczór, jak również wpłyną na jego klimat. Propozycji na komedię romantyczną nie brakuje! Każda para na pewno znajdzie coś dla siebie.

6. Romantyczny spacer

Walentynki w czasach pandemii można także spędzić na świeżym powietrzu, wybierając się na spacer. Przykładowo w lesie nie trzeba nosić maseczek, dlatego nie będzie problemu, aby obdarować ukochaną partnerkę pocałunkami z zaskoczenia.

7. Wspólne pasje

Zwykle każda para ma swój sposób na spędzanie wolnego czasu podczas realizowania wspólnych pasji. Planszówki, gry komputerowe, wspólne ćwiczenia czy taniec w salonie… Zróbcie to, co po prostu sprawia Wam przyjemność!

5/5 - (1 głosów / głosy)

2 komentarze

  1. Z żoną mamy pooglądać romantyczne komedie w walentynki.

    Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA