Pewny test na ojcostwo Inowrocław
 

Pewny test na ojcostwo Inowrocław

test na ojcostwo Inowrocław, testy na ojcostwo Inowrocław, test ojcostwa Inowrocław, badania DNA Inowrocław , badanie DNA Inowrocław , badania ojcostwa Inowrocław, badanie DNA na ojcostwo Inowrocław, badania na ojcostwo Inowrocław, badanie na ojcostwo Inowrocław Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

✅ W Inowrocławiu wykonasz pewne badania na ojcostwo w oparciu nawet o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko). Zrób test na ojcostwo w Gryficach w przychodni lub w domu (wizyta domowa pielęgniarki, zamówienie zestawu) ✅

📞  Tel: 665 761 161

Do badania na ojcostwo w Inowrocławiu możesz przekazać dowolne próbki: od wymazów z policzka, przez takie przedmioty jak smoczek, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa, aż po stosunkowo nietypowe materiały (nić dentystyczna czy patyczek z lizaka).

Test na ojcostwo Inowrocław: jak do nas trafić? 🎯

Zapraszamy do naszego laboratorium w Inowrocławiu na wykonanie testu na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania ojcostwa oczekuje się 3-5 dni roboczych.

Testy na ustalenie ojcostwa – Inowrocław
ul. Dwor­cowa 71
88–100 Inowrocław

 

🏠 Badanie na ojcostwo w Inowrocławiu zrobisz też bez wychodzenia z domu: wystarczy zamówić zestaw pod wskazany adres (kurierem albo do paczkomatu), pobrać próbki bez zestawu i wydrukować formularz albo umówić wizytę domowej pielęgniarki.

Testy na ojcostwo Inowrocław to:

 • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty. Każdy wynik wydajemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
 • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 17-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecja – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium, na każdym etapie dbamy o Twoją dyskrecję i bezpieczeństwo Twoich danych.
 • Wygoda i komfort – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • Zestaw możesz zamówić pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu;
  • Zamiast wizyty w placówce możesz umówić wizytę domową pielęgniarki;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Test na ojcostwo Gryfice: informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 17:00. Umów wizytę bez kolejek, często nawet tego samego lub kolejnego dnia.

 .
Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych. Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badanie DNA na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z wieloma sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Gdzie zrobić test na ojcostwo w województwie kujawsko-pomorskim?

 Test na ojcostwo Brodnica, ul. Kopernika 8, Tel: 665 761 161

 Test na ojcostwo Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3, Tel: 665 761 161

 Test na ojcostwo Bydgoszcz, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26, Tel: 665 761 161

 Test na ojcostwo Ciechocinek, ul. M.Konopnickiej 37, Tel: 665 761 161

 Test na ojcostwo Golub Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska 4a, tel: 665 761 161

 Test na ojcostwo Lipno, ul. Kościuszki 21, 665 761 161

 Test na ojcostwo Toruń, ul. Stefana Srebrnego 1, 665 761 161

 Test na ojcostwo Wielgie, ul. Starowiejska 10,665 761 161

 Test na ojcostwo Włocławek, ul. Zduńska 2, 665 761 161

 

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA