Pewny test na ojcostwo Hrubieszów
 

Pewny test na ojcostwo Hrubieszów

test na ojcostwo Hrubieszów, testy na ojcostwo Hrubieszów, test ojcostwa Hrubieszów, badania DNA Hrubieszów , badanie DNA Hrubieszów , badania ojcostwa Hrubieszów, badanie DNA na ojcostwo Hrubieszów, badania na ojcostwo Hrubieszów, badanie na ojcostwo Hrubieszów Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

✅ W Hrubieszowie wykonasz pewne badania na ojcostwo w oparciu nawet o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko). Zrób test na ojcostwo w Gryficach w przychodni lub w domu (wizyta domowa pielęgniarki, zamówienie zestawu) ✅

📞  Tel: 665 761 161

Do badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce,  i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Hrubieszów – jak do nas trafić?🎯

Zapraszamy do naszego laboratorium w Hrubieszowie na wykonanie testu na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania ojcostwa oczekuje się 3-5 dni roboczych.

Testy na ustalenie ojcostwa – Hrubieszów
ul. Leśmiana 28
22–500 Hrubieszów

 

🏠 Badanie na ojcostwo w Hrubieszowie zrobisz też bez wychodzenia z domu: wystarczy zamówić zestaw pod wskazany adres (kurierem albo do paczkomatu), pobrać próbki bez zestawu i wydrukować formularz albo umówić wizytę domowej pielęgniarki.

Testy na ojcostwo Hrubieszów to:

 • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty. Każdy wynik wydajemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
 • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 17-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecja – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium, na każdym etapie dbamy o Twoją dyskrecję i bezpieczeństwo Twoich danych.
 • Wygoda i komfort – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • Zestaw możesz zamówić pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu;
  • Zamiast wizyty w placówce możesz umówić wizytę domową pielęgniarki;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

 

Test na ojcostwo Hrubieszów: informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 17:00. Umów wizytę bez kolejek, często nawet tego samego lub kolejnego dnia.

 .

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych. Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badanie DNA na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z wieloma sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Gdzie zrobić test na ojcostwo w województwie lubelskim?

 Test na ojcostwo Biłgoraj, ul. Kościuszki 18, Tel: 665 761 161

 Test na ojcostwo Chełm, ul. Lipowa 27, Tel: 665 761 161

 Test na ojcostwo Kraśnik, ul. Krasińskiego 16, 665 761 161

 Test na ojcostwo Lubartów, ul. Mickiewicza 5, 665 761 161

 Test na ojcostwo Lublin, ul. Przyjaźni 13, 665 761 161

 Test na ojcostwo Łuków, ul. Sienkiewicza 7B, 665 761 161 

 Test na ojcostwo Parczew, ul. 11 Listopada 48, 665 761 161

 Test na ojcostwo Puławy, ul. Centralna 15, 665 761 161

 Test na ojcostwo Tomaszów Lubelski, ul. Petera 3, 665 761 161

 Test na ojcostwo Zamość, ul. Jasna 14, 665 761 161

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA