15 lat testDNA – 8 faktów o marce – Testynaojcostwo.pl
 

15 lat testDNA – 8 faktów o marce

15 lat testDNA

Marka testDNA – która specjalizuje się w testach na ojcostwo i genetycznych badaniach medycznych – obchodzi w tym roku już 15 lat działalności! Z tej okazji przedstawiam 8 faktów, dzięki którym poznasz ją lepiej.

1. Analizy dla ponad 250 tysięcy osób

testDNA zaufało ponad ćwierć miliona pacjentów… Ta liczba naprawdę robi wrażenie! Wielu z nich zdecydowało się zostawić swoją opinię na stronie.

„Dobry wieczór! Dziękujemy bardzo za fachową obsługę, przede wszystkim za bardzo szybkie wykonanie badań. Dziękujemy za bardzo dobry kontakt i szczegółowe przekazanie informacji. Nie mieliśmy żadnego problemu z kontaktem, pracownicy Laboratorium byli mili i pomocni (otrzymywaliśmy odpowiedź na każde pytanie). Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!!!”

źródło: https://www.testdna.pl/dlaczego-nasze-testy-sa-tak-pewne/

2. Ponad 200 punktów pobrań i 150 aptek

Jeśli chcesz wykonać test na ojcostwo, możesz zgłosić się do jednej z ponad 200 różnych placówek na terenie całego kraju, gdzie materiał pobiera wykwalifikowany personel medyczny.

A jeśli wolisz zrobić wszystko samodzielnie – też masz taką możliwość, wystarczy zamówić zestaw do pobrania próbek przez telefon czy internet. Zestaw do pobierania materiału genetycznego możesz kupić też w jednej z ponad 150 aptek w całej Polsce.

3. Akredytacja PCA, NR 1618

Akredytacja Polskiego Centrum Akredytacji – uzyskana przez testDNA Laboratorium Sp. z o.o. – jest gwarancją jakości realizowanych badań i wykonywania ich zgodnie z normami międzynarodowymi, a także niezależności i bezstronności w działaniu.

4. Współpraca z ekspertami, sądami i prokuraturą

testDNA współpracuje z sądami w całej Polsce, prokuraturą oraz innymi ekspertami. Jakość realizowanych badań i współpracę potwierdzają referencje i opinie wydane przez te jednostki.

5. Test na ojcostwo z każdej próbki

Używana maszynka do golenia, słomka od napoju czy nawet nadgryzione ciastko… W testDNA wykonasz test na ojcostwo z każdej – nawet pozornie najdziwniejszej – próbki z materiałem genetycznym.

I co więcej – każda z tych próbek posiada gwarancję, więc jeśli nie będzie nadawała się do badania, będziesz mógł przekazać kolejną bezpłatnie.

15 lat testDNA6. Ponad 50 pracowników

Zespół testDNA tworzą m.in. biotechnolodzy i diagności. Pracownicy realizujący badania genetyczne przechodzą specjalne szkolenia i pracują z wykorzystaniem stałych schematów laboratoryjnych.

7. Certyfikaty i udział w programach biegłości

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości w zakresie wykonywania badań DNA, uzyskując uznawane na całym świecie certyfikaty (m.in. ISFG i Gednap).

Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodności wyników w testach na ojcostwo w międzynarodowym programie badania biegłości CTS (Collaborative Testing Services).

8. Nie tylko badania na ojcostwo

W testDNA możesz zlecić test na ojcostwo – prywatny (w ciąży lub po narodzinach dziecka) albo sądowy. Laboratorium realizuje jednak też badania medyczne, m.in. w kierunku celiakii, trombofilii wrodzonej czy hemochromatozy.


15 lat testDNA

Artykuł powstał we współpracy z www.testDNA.pl

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA Nr AB 1618. Posiada również certyfikaty ISFG i GEDNAP. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodności w testach na ojcostwo w międzynarodowych badaniach biegłości CTS. Należy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa oraz diagnostyki medycznej. Współpracuje z ponad 20 sądami z całej Polski. Badania w testDNA zlecają osoby prywatne, lekarze, detektywi, prokuratura. Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już 15 lat.
5/5 - (5 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA