Testy na ojcostwo w CentrumDNA - w jaki sposób pacjenci mogą opłacić badanie
 

Testy na ojcostwo w CentrumDNA – w jaki sposób pacjenci mogą opłacić badanie

testy na ojcostwo w centrumDNA

testy na ojcostwo w centrumDNA

Wpis sponsorowany

 

Testy na ojcostwo w CentrumDNA – w jaki sposób pacjenci mogą opłacić badanie

W Krajowym Centrum Badań Genetycznych Centrum DNA pacjent najpierw opłaca zestaw do pobierania próbek lub usługę pobrania ich na miejscu w placówce medycznej. Drugą część badania może natomiast opłacić już w trakcie analizy, albo dopiero przy odbiorze wyniku.

Brak konieczności opłacania testu na ojcostwo „z góry” powoduje, że oferta CentrumDNA jest na tle konkurencyjnych firm ofertą wyjątkowo elastyczną, dostosowaną do potrzeb każdego pacjenta.

Testy  na ojcostwo – w CetrumDNA płacisz za nie jak chcesz

Za pobraniem przy odbiorze zestawu/ wyniku, bądź standardowym przelewem bankowym. Tytułem przelewu jest w tym przypadku imię i nazwisko zleceniodawcy badania. Pozostałe dane do przelewu pacjent może uzyskać telefonicznie, e-mailem lub na czacie online. Składając zamówienie na test ojcostwa przez stronę internetową dane do przelewu pacjent otrzymuje automatycznie. Istnieje jeszcze 3 forma zapłaty, a mianowicie przez system PayU. Pacjent jest wtedy przenoszony z formularza zlecenia badania (na stronie CentrumDNA) na stronę swojego banku. Wpłacona należność  za test na ojcostwo automatycznie trafia na konto Centrum.

Testy na ojcostwo – z możliwością rozłożenia płatności na raty

Dzięki temu pacjent ma pewność, że jego badanie nie zostanie obarczone żadnymi odsetkami. Ilość rat może wynosić od 3 do 10. Załatwienie formalności związanych z przyznaniem kredytu trwa dosłownie chwilę. Podsiadanie umowy o pracę nie jest konieczne. CentrumDNA udziela bowiem kredytu również osobom pracującym w oparciu o umowy cywilnoprawne – umowę o dzieło lub umowę zlecenie. Wszystkie formalności pacjent załatwia telefonicznie – podczas krótkiej rozmowy z konsultantem z działu finansowego, który ocenia jego zdolność kredytową. Gdy pacjent zaakceptuje już warunki kredytu, Centrum wysyła mu kurierem umowę do podpisania. I na tym kończą się wszelkie formalności związane z przyznaniem pożyczki na testy na ojcostwo. Łącznie nie trwa to dłużej niż 3 dni. Warunki kredytu są tak korzystne, ponieważ kredyt  ten ma charakter celowy, nie zaś konsumpcyjny. Udziela go firma finansująca zabiegi medyczne – MediRaty .

 

Więcej informacji na temat  sposobu zapłaty za test na ojcostwo w CetrumDNA uzyskasz pod numerem telefonu: 800 007 700 lub 665 761 161

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA