Test na ojcostwo z zagranicy – czy to możliwe? Sprawdź!
 

Test na ojcostwo z zagranicy – czy to możliwe?

test na ojcostwo z zagranicy

Jak najbardziej! Akredytowane i certyfikowane laboratoria kierują swoje oferty także do osób, które mieszkają za granicą. Jeśli chcesz wykonać test na ojcostwo z zagranicy, nie musisz nawet przyjeżdżać do Polski! Sprawdź, jak zamówić taki test i jak wygląda procedura – bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Test na ojcostwo z zagranicy – zamów przez internet lub telefon

Żeby wykonać test na ojcostwo z zagranicy, wystarczy dostęp do internetu lub telefonu. Zlecić badanie możesz z dowolnego miejsca na świecie. Laboratoria najczęściej udostępniają bezpłatne czaty, drogę mailową, specjalne formularze na stronie www i numery telefonu – w wygodny dla siebie sposób możesz więc zlecić test na odległość.Jak to wygląda w praktyce?

Na dowolny adres zamawiasz zestaw do pobrania próbek (często możesz wybrać też dyskretną wysyłkę – bez pieczątek laboratorium), pobierasz materiał i wypełniasz dokumenty, a potem odsyłasz wszystko do Polski. Prościej się chyba nie da!

Pobranie próbek do badania – zrobisz to prosto i szybko

W zestawie znajdują się wymazówki do pobierania materiału i dokładna instrukcja pobrania. Wymazy możesz pobrać więc w dowolnym miejscu, szybko i wygodnie. Jeśli chcesz, do badania możesz przekazać też inne próbki, np. maszynkę do golenia, szczoteczkę do zębów, gumę do żucia, włosy z cebulkami, smoczek, niedopałek papierosa, czapkę i wiele innych przedmiotów.

Zobacz też: Gdzie kupić test na ojcostwo?

Boisz się, że próbka ulegnie zniszczeniu w transporcie? Jeśli jest dobrze zabezpieczona (np. zapakowana w kopertę papierową, a nie plastik, gdzie mogłaby zapleśnieć), spokojnie dotrze do laboratorium i będzie nadawała się do analizy. Dla pewności warto wybrać takie laboratorium, które oferuje bezpłatne badanie kolejnego materiału – gwarancję na próbki.

Test na ojcostwo z zagranicy – co z wynikiem?

Dobre laboratorium genetyczne przekazuje wynik w taki sposób, jaki będzie najwygodniejszy – telefonicznie, mailowo, pocztą. Nie musisz więc przyjeżdżać do Polski, żeby odebrać swój wynik i cieszyć się pewnością. To bardzo wygodny sposób, który pozwala wykonać badanie na ojcostwo z dowolnego miejsca na świecie.


zdjęcie: PublicDomainPictures/pixabay.com

Ten artykuł jest chroniony prawami autorskimi. Niedopuszczalne jest zwielokrotnianie, modyfikowanie, publiczne odtwarzanie i / lub udostępnianie Serwisu, jego części, materiałów w nim zamieszczonych i / lub ich części, za wyjątkiem przypadków wskazanych w obowiązujących w tym zakresie przepisach prawa.


5/5 - (1 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA