Pakiety Pewna Mama – test NIFTY i test na ojcostwo 💟 NOWOŚĆ
 

Pakiety Pewna Mama – test NIFTY i test na ojcostwo 💟 NOWOŚĆ

pewna mama

Jesteś w ciąży i chcesz jednocześnie sprawdzić ojcostwo oraz stan zdrowia dziecka?🤰 testDNA Sp. z o.o. sp. k. wprowadza rozwiązanie dla Ciebie: pakiet Pewna Mama to sposób na pozbycie się wątpliwości i oszczędność pieniędzy (w pakiecie zapłacisz mniej, niż wykonując oba te badania osobno). Do wyboru masz dwa pakiety: z testem na ojcostwo na etapie ciąży oraz testem na ojcostwo po narodzinach dziecka (od drugiej doby życia).

Tego dowiesz się z artykułu:

Dlaczego warto wybrać pakiet Pewna Mama?

pakiet badań pewna mamaPakiet Pewna Mama to:

💟 szansa na uzyskanie pewności tak szybko, jak to możliwe,

💟 okazja do sprawdzenia stanu zdrowia dziecka,

💟 możliwość pozbycia się wątpliwości i odzyskanie radości z przygotowań do narodzin.

Pewna Mama: test NIFTY i test na ojcostwo w ciąży

Pierwszy pakiet jest skierowany do przyszłych mam, które już na etapie ciąży chcą zyskać pewność co do ojcostwa, by w spokoju przygotowywać się do narodzin maluszka.

Zawiera on test NIFTY (o bardzo szerokim zakresie – 94 choroby) oraz test na ojcostwo w ciąży (najwcześniej dostępne badanie ojcostwa na świecie).

Oba badania możesz wykonać bez wychodzenia z domu (podczas wizyty pielęgniarki) lub w jednej z 200 placówek a, próbką do nich jest krew ciężarnej (w przypadku badania ojcostwa dodatkowo wymaz z policzka domniemanego ojca).

Jak zauważa psycholog: dla kobiety pewność, kto jest ojcem jej dziecka gwarantuje spokój, poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji, co przekłada się na prawidłowy rozwój płodu. Sprawia, że przyszła mama może zająć się planowaniem i przygotowaniem do narodzin dziecka [źródło: https://badaniaprenatalne.pl/dlaczego-warto-ustalic-ojcostwo/].

Pewna Mama: test NIFTY Pro i test na ojcostwo po narodzinach

Drugi pakiet również obejmuje test NIFTY pro oraz test na ojcostwo – badanie ojcostwa jednak w wersji po narodzinach, dostępnej od drugiej doby życia dziecka.

W tym przypadku na etapie ciąży pobierana jest krew ciężarnej do testu NIFTY pro, natomiast test na ojcostwo można wykonać za pomocą zestawu pobraniowego, podczas wizyty pielęgniarki lub w przychodni.

Do testu na ojcostwo wykorzystuje się dowolne próbki – nie tylko wymazy z policzka, ale też np. smoczek, włosy z cebulkami, maszynkę do golenia.

Więcej informacji o pakietach:

📍 https://www.testdna.pl/pakiety-badan-pewna-mama/

📞 +48 665 761 161


testDNA laboratorium

Artykuł powstał we współpracy z www.testDNA.pl

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA Nr AB 1618. Posiada również certyfikaty ISFG i GEDNAP. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodności w testach na ojcostwo w międzynarodowych badaniach biegłości CTS. Należy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa oraz diagnostyki medycznej. Współpracuje z ponad 20 sądami z całej Polski. Badania w testDNA zlecają osoby prywatne, lekarze, detektywi, prokuratura. Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już ponad 17 lat.
Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA