Zdrada - jak można ją rozpoznać?
 

Zdrada – jak można ją rozpoznać?

Chyba nikt nie chciałby znaleźć się w sytuacji zdradzonej osoby. Niestety, takie przypadki zdarzają się w wielu związkach. Chociaż większość z nas pożąda wierności to zdrada przewija się w naszej kulturze już od wieków. Dlaczego ludzie zdradzają i czy można w jakiś sposób poznać oznaki, które mówią o niewierności w związku?

Oznaki zdrady – dlaczego ludzie zdradzają?
Jakie są nietypowe oznaki zdrady?
Oznaki zdrady – jak rozpoznać zdradę
Oznaki zdrady – zdrada – pomoc detektywa

Oznaki zdrady – dlaczego ludzie zdradzają?

Ciężko jest powiedzieć, dlaczego ludzie zdradzają – każdy jest inny i zapewne 50% zdradzających osób myśli o konsekwencjach swojego czynu dopiero po fakcie. Zdrada może wiązać się z zauroczeniem inną osobą, poszukiwaniem nowych doznań czy nudą w związku. Niekiedy zdrada małżeńska jest spowodowana alkoholem czy brakiem odpowiedniej czułości w związku.

Jakie są nietypowe oznaki zdrady?

Oznaki zdrady są rozpatrywane indywidualnie – w końcu każdy jest inny i może świetnie maskować swój „skok w bok”. Może pojawiać się roztargnienie, ale jednocześnie nagła radość, ogromna ilość sił witalnych. Paradoksalnie, osoba która zdradza dla niepoznaki może nagle starać się utrzymać pozory – spędza więcej czasu z rodziną, może się nawet poprawić aktywność seksualna.

Oznaki zdrady – jak rozpoznać zdradę

Oznaki zdrady w większości przypadków są typowe – osoba zdradzająca zaczyna bardziej o siebie dbać, ukrywa telefon komórkowy, wychodzi z pokoju podczas rozmów. Romans zwykle kosztuje, dlatego osoba zdradzająca ma nagłe, dodatkowe wydatki które nie zawsze jest w stanie wyjaśnić. Typową oznaką zdrady są „nadgodziny” w pracy, wyjazdy na delegację lub nagła, bardzo duża ilość spraw na mieście – wszystko po to, by ukryć spotkania.

Oznaki zdrady – zdrada – pomoc detektywa

Jeśli partner ma na to środki i chce pozyskać profesjonalne dowody zdrady, które później posłużą np. jako dowód w sądzie to powinien zdecydować się na wynajęcie prywatnego detektywa. Specjalista z pewnością zajmie się zleceniem i już w kilka dni jest w stanie zdemaskować zdradę. Dysponuje odpowiednimi narzędziami i co ważne, może obserwować inną osobę niepostrzeżenie – niestety, partner nie zawsze ma taką możliwość. Jeśli dana osoba zdradza, z pewnością wyjdzie to na jaw.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA