Oznaki zdrady - jak je zauważyć?
 

Oznaki zdrady – jak je zauważyć?

Zdrada może wynikać z różnych przyczyn. Może mieć też różne podłoża. Zarówno zdrada fizyczna, jak i emocjonalna oraz wirtualna zostawiają zadrę na związku i tylko od relacji między partnerami zależy, czy związek będzie w stanie przetrwać. Już pierwsze oznaki zdrady takie jak zmiana nastawienia partnera można łatwo zauważyć. 

Jakie są pierwsze objawy zdrady?
Oznaki zdrady – jak zachowuje się osoba, która zdradza?
Oznaki zdrady – czy warto przyznać się do zdrady?
Oznaki zdrady – jak zdrada wpływa na związek?

Jakie są pierwsze objawy zdrady?

Oznaki zdrady zależą od różnych czynników. Pierwszym symptomem, który wskazuje, że coś jest nie tak może być zmiana nastawienia partnera. Partner może stać się nagle nadmiernie troskliwy albo totalnie oziębły. Każda zmiana zachowania może o czymś świadczyć. Następnym czynnikiem kwalifikującym się jako oznaki zdrady może być dbałość o siebie bardziej niż zwykle oraz ukrywanie przed partnerem telefonu albo zmiana haseł, które były stałe przez długi okres czasu. Kolejny punkt, który może świadczyć o zdradzie to unikanie fizycznej bliskości, spędzanie większej ilości czasu poza domem, późne powroty do domu, przesiadywanie w pracy po godzinach. Oznaką zdrady może być także zmiana nastroju. Dopuszczający się zdrady zazwyczaj są bardziej drażliwi i nerwowi, szybciej wpadają w konflikty. irytują ich rzeczy, na które wcześniej nie zwracali uwagi. Często, gdy dochodzi do zdrady pojawiają się niespodziewane wydatki u partnera, co powinno zapalić czerwoną lampkę, jeżeli nie chce powiedzieć, na co przeznaczył pieniądze.

Oznaki zdrady – jak zachowuje się osoba, która zdradza?

Zazwyczaj osobie, która zdradza przestaje zależeć na związku. Zmienia zachowanie w kwestii rzeczy, które kiedyś go irytowały i odwrotnie. Oznaką zdrady żony może być brak zainteresowania domem i tym, co się w nim dzieje, nie można na nim polegać w kwestii podejmowania decyzji, które zazwyczaj podejmowano wspólnie.

Oznaki zdrady – czy warto przyznać się do zdrady?

Przyznanie się do zdrady powinno być kluczem, jeżeli partnerom zależy na ratowaniu związku.

Oznaki zdrady – jak zdrada wpływa na związek?

Zdrada wpływa na związek na różne sposoby. Wszystko zależy od charakteru partnerów i ich wcześniejszych ustaleń oraz podejścia do związku. Niektóre pary rozstają się po jednorazowej zdradzie wirtualnej, inne potrafią do siebie wrócić po kilkuletnim romansie jednego z partnerów.

 

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA