Jakie są oznaki zdrady?
 

Jakie są oznaki zdrady?

Zdrada jest pojęciem subiektywnym, które dla każdego z nas może oznaczać coś innego. Dla jednych zdradą będzie flirtowanie w pracy, czy nawiązanie kontaktu mailowego z byłym partnerem. W tym przypadku mówimy o zdradzie emocjonalnej. Dla innych zaś, zdradą będzie tylko i wyłącznie seks, dla jeszcze innych pocałunek. 

Zdrada jest zjawiskiem socjologicznym. Jej pojęcie występuje tam , gdzie zostały wykształcone i ustalone określone normy społeczne. Jest to niewątpliwie trudne przeżycie, niezależnie czy jesteśmy osoba zdradzającą czy tez zdradzaną. Jak przyznać się do zdrady ? Jak ją wykryć ? Czy można jej zapobiec ? Jak uzyskać od partnera informacje o zdradzie ?

Oznaki zdrady – jak przyznać się do zdrady?
Oznaki zdrady – jak wykryć zdradę na odległość?
Oznaki zdrady – czy zdradzie można zapobiec?
Oznaki zdrady – jakie pytania warto zadać osobie u której podejrzewa się zdradę?

Oznaki zdrady – jak przyznać się do zdrady?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda relacja dwóch osób i co chcemy osiągnąć, wyznając partnerowi prawdę. Najprostszym sposobem jest jednak szczera rozmowa, w której przekażemy tę informację w możliwie jak najłagodniejszy sposób. Warto wyjaśnić, co skłoniło nas do podjęcia takiego kroku. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wyznać prawdy prosto w oczy napiszmy list, w którym przekażemy wszystko, co chcielibyśmy powiedzieć. Nie dajmy się ponieść emocjom. Zróbmy to spokojnie. Przygotujmy się też do tej rozmowy, ponieważ nie będzie ona łatwa.

Oznaki zdrady – jak wykryć zdradę na odległość?

Związki na odległość są szczególnie narażone na niewierność ze strony partnera. Przyczyniają się do tego tęsknota i brak bliskości. Jeżeli coś zmieniło się w naszej relacji z partnerem, warto zwiększyć czujność. Jedną z oznak zdrady może być zmniejszenie częstotliwości kontaktu lub znacząca jego zmiana. Jeżeli podejrzewamy naszego partnera o zdradę, możemy po prostu go o to zapytać. Jeżeli jednak czujemy, że nie jest on z nami do końca szczery, zwróćmy się do jego znajomych i rodziny, będących w pobliżu. Pomoże to nam zweryfikować jego prawdomówność. W ostateczności, jeżeli jesteśmy bardzo zdesperowani, jednym ze sposobów jest skorzystanie z usług detektywa lub testerek wierności.

Oznaki zdrady – czy zdradzie można zapobiec ?

Zdradzie można próbować zapobiegać, dbając o uczucie. Nigdy nie mamy jednak 100 % pewności, czy druga osoba czuje to samo i jakie są jej myśli. Warto więc budować swój związek na zaufaniu i szczerości. Ważne jest również, aby dbać o uczucie i starać się nie doprowadzać do monotonii w związku. Może warto zorganizować cykliczne wyjścia na randkę lub romantyczne wieczory przy świecach w domu ?

Oznaki zdrady – jakie pytania warto zadać osobie u której podejrzewa się zdradę?

Warto spróbować rozpocząć rozmowę od wyznania naszych uczuć i obaw związanych ze zdradą. Mowa ciała naszego partnera może zdradzić, czy mówi on prawdę. Warto też po prostu zapytać, co do nas czuje i jakie są jego plany odnośnie wspólnej przyszłości.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA