Jak udowodnić zdradę?
 

Jak udowodnić zdradę?

jak udowodnić zdradę, jak udowodnić zdradę przed sądem

Podejrzewasz, że Twoja druga połówka Cię zdradza? Zauważasz sygnały, które o tym świadczą, ale nie wiesz, jak się o tym przekonać? A może masz już tę pewność, ale nie wiesz jak udowodnić zdradę? Przeczytaj poniższy artykuł o teście zdrady. Znajdziesz w nim odpowiedź na wiele pytań dotyczących niewierności oraz dowiesz się, jak udowodnić zdradę przed sądem.

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak udowodnić zdradę – sygnały alarmowe zdrady

Jak udowodnić zdradę – wykonaj test zdrady

Wykonaj 5 kroków, by udowodnić zdradę

Jak udowodnić zdradę przed sądem – wyniki testu zdrady

Jak udowodnić zdradę – sygnały alarmowe zdrady

Jeśli w ostatnim czasie zachowanie Twojej drugiej połówki wydaje Ci się niepokojące, może to świadczyć o jej niewierności 💔, która często objawia się [1]:

nierozstawaniem się z telefonem 📱 czy laptopem lub zmianą haseł dostępu;

zdystansowaniem się, oziębłością lub wręcz przeciwnie – nadskakiwaniem i wyjątkową czułością, która ma zrekompensować zdradę 👩‍❤️‍💋‍👨;

⚠ nadmiernym dbaniem o wygląd 💅:

brakiem ochoty na seks;

brakiem czasu na wspólne aktywności;

⚠ nieustającymi kłótniami 🗣️, złośliwościami.

To najczęściej spotykane symptomy zdrady. Jak się przekonać czy Twoje podejrzenia są słuszne i jak udowodnić zdradę? Warto w tym celu rozważyć wykonanie testu zdrady.

Jak udowodnić zdradę – wykonaj test zdrady

Jeśli zastanawiasz się, jak udowodnić zdradę, to przeprowadzenie testu zdrady 🔬 może okazać się najszybszym i najprostszym sposobem.

Test zdrady to badanie, które wykrywa ślady nasienia np. na pościeli, bieliźnie czy innych próbkach, a następnie za pomocą badań DNA 🧬 ustala, od kogo pochodzi. Celem testu jest udowodnienie zdrady partnera lub partnerki, zarówno na potrzeby prywatne, jak i sądowe [2].

Badanie składa się z dwóch etapów: detekcji nasienia i analizy porównawczej. Test polega na analizie próbki, w celu wykrycia na niej śladów spermy. Wynik 📊 daje jednoznaczną informację, czy na badanym materiale znajduje się nasienie. Jeśli brak jest takich śladów, badanie ma wynik negatywny. Z kolei, gdy badanie potwierdzi obecność nasienia, to za pomocą ustalenia profili genetycznych i ich porównania, możliwe jest sprawdzenie, od kogo ono pochodzi 👥 [3].

Wykonaj 5 kroków, by udowodnić zdradę!

Jak udowodnić zdradę przed sądem za pomocą testu zdrady? Wystarczy 5 kroków, by udowodnić drugiej połówce niewierność. Oto one [3]:

1⃣ zabezpiecz wybraną próbkę, na której podejrzewasz ślady spermy i włóż ją do papierowej koperty ✉ – np. fragment pościeli, bielizna 👙, ubrania, wkładki higieniczne, prezerwatywy, chusteczki;

2⃣ wydrukuj i wypełnij formularz zlecenia badania 📄;

3⃣ prześlij zabezpieczone próbki do laboratorium 🧪;

4⃣ wykonaj przelew i opłać badanie 💰;

5⃣ odbierz wynik online lub listownie.

Spójrz jakie to proste – badanie na zdradę możesz wykonać nawet bez wychodzenia z domu 🏡.

Jak udowodnić zdradę przed sądem – wyniki testu zdrady

Wiele osób zastanawia się, jak udowodnić zdradę przed sądem 👩‍⚖. Otóż wyniki badań DNA na zdradę często są wykorzystywane jako materiał dowodowy, np. w sprawach rozwodowych 💔. Na ich podstawie sąd może stwierdzić, że jedna ze stron utrzymywała kontakty seksualne z inną osobą [2].

Wynik testu DNA może być pomocny jako dowód wstępny lub dopełnienie innych dowodów, takich jak np. zdjęcia 📷, smsy, listy. Z uwagi na to, że druga strona będzie próbowała zakwestionować wszelkie z nich – również wynik testu zdrady, należy go przeprowadzić w doświadczonym i renomowanym laboratorium 🏥, współpracującym z takimi instytucjami jak prokuratura czy sądy.

 

Źródła:

  1. https://www.geneticus.pl/porady/oznaki-zdrady-zony/
  2. https://premium.testdna.pl/test-na-zdrade/
  3. https://genlab.pl/dla-pacjenta/jak-wykonac-test-zdrady-poradnik/

To również może Cię zainteresować: Jak wykonać test zdrady – krok po kroku

Oceń

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA