Pewny test na ojcostwo Piotrków Trybunalski
 

Pewny test na ojcostwo Piotrków Trybunalski

test na ojcostwo Piotrków Trybunalski, testy na ojcostwo Piotrków Trybunalski, test ojcostwa Piotrków Trybunalski, badania DNA Piotrków Trybunalski, badanie DNA Piotrków Trybunalski, badania ojcostwa Piotrków Trybunalski, badanie DNA na ojcostwo Piotrków Trybunalski, badania na ojcostwo Piotrków Trybunalski, badanie na ojcostwo Piotrków Trybunalski Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie na ojcostwo w Piotrkowie Trybunalskim aż na 34 markerach DNA

W Piotrkowie Trybunalskim wykonasz pewny test na ojcostwo w oparciu aż o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko).

  Tel: 665 761 161

Gwarancja na wszystkie próbki

test na ojcostwo Piotrków Trybunalski, testy na ojcostwo Piotrków Trybunalski, test ojcostwa Piotrków Trybunalski, badania DNA Piotrków Trybunalski, badanie DNA Piotrków Trybunalski, badania ojcostwa Piotrków Trybunalski, badanie DNA na ojcostwo Piotrków Trybunalski, badania na ojcostwo Piotrków Trybunalski, badanie na ojcostwo Piotrków TrybunalskiDo badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce,  i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Piotrków Trybunalski – czego możesz oczekiwać?

 • Pewnego wyniku – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty
 • Badania KAŻDEJ próbkitest na ojcostwo możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodności i bezpieczeństwa – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 15-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecji – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
 • Wygody i komfortu – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Jak do nas trafić?

Zapraszamy do naszego laboratorium w Piotrkowie Trybunalskim na wykonanie testu na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania oczekuje się 3-5 dni roboczych.

Testy na ustalenie ojcostwa – Piotrków Trybunalski
ul. Polna 13/13A
97-300 Piotrków Trybunalski

 

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 19:00.

 .

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych.  Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badanie na ojcostwo zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z ponad 20 sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA