Pewny test na ojcostwo Kluczbork
 

Pewny test na ojcostwo Kluczbork

test na ojcostwo Kluczbork, testy na ojcostwo Kluczbork, test ojcostwa Kluczbork, badania DNA Kluczbork , badanie DNA Kluczbork , badania ojcostwa Kluczbork, badanie DNA na ojcostwo Kluczbork, badania na ojcostwo Kluczbork, badanie na ojcostwo Kluczbork Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

✅ W Kluczborku wykonasz pewne badania na ojcostwo w oparciu nawet o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko). Zrób test na ojcostwo w Kluczborku w przychodni lub w domu (wizyta domowa pielęgniarki, zamówienie zestawu) ✅

📞Tel: 665 761 161

Do badania na ojcostwo w Kluczborku możesz przekazać dowolne próbki: od wymazów z policzka, przez takie przedmioty jak smoczek, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa, aż po stosunkowo nietypowe materiały (nić dentystyczna czy patyczek z lizaka).

Test na ojcostwo Kluczbork – jak do nas trafić? 🎯

Zapraszamy do naszego laboratorium w Kluczborku na wykonanie testu na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania ojcostwa oczekuje się 3-5 dni roboczych lub do 10 dni, jeśli od minimum jednej z osób przekazujesz mikroślady.

Testy na ustalenie ojcostwa – Kluczbork
ul. Grun­waldzka 20
46–200 Kluczbork

🏠 Badanie na ojcostwo w Kluczborku zrobisz też bez wychodzenia z domu: wystarczy zamówić zestaw pod wskazany adres (kurierem albo do paczkomatu), pobrać próbki bez zestawu i wydrukować formularz albo umówić wizytę domowej pielęgniarki.

Test na ojcostwo Kluczbork – gwarancja na wszystkie próbki

Do badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce,  i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Kluczbork to:

 • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty. Każdy wynik wydajemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
 • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 17-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecja – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium, na każdym etapie dbamy o Twoją dyskrecję i bezpieczeństwo Twoich danych.
 • Wygoda i komfort – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • Zestaw możesz zamówić pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu;
  • Zamiast wizyty w placówce możesz umówić wizytę domową pielęgniarki;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Test na ojcostwo Kluczbork: informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 17:00. Umów wizytę bez kolejek, często nawet tego samego lub kolejnego dnia.

 
Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych. Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badanie DNA na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z wieloma sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Gdzie zrobić test na ojcostwo w województwie opolskim?

Test na ojcostwo Brzeg, ul. Trzech Kotwic 6, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Głubczyce, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Kędzierzyn Koźle, ul. Czerwińskiego 3, 665 761 161

Test na ojcostwo Nysa, ul. Ogrodowa 1, 665 761 161

Test na ojcostwo Nysa, ul. Marcinkowskiego 2-4,  665 761 161

Test na ojcostwo Opole, ul. Kościuszki 2, 665 761 161

Test na ojcostwo Prudnik, ul. Ogrodowa 2A, 665 761 161 

Test na ojcostwo Strzelce Opolskie, ul. Marka Prawego 9, 665 761 161 

 

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA