Pewny test na ojcostwo Gryfice
 

Pewny test na ojcostwo Gryfice

test na ojcostwo Gryfice, testy na ojcostwo Gryfice, test ojcostwa Gryfice, badania DNA Gryfice , badanie DNA Gryfice , badania ojcostwa Gryfice, badanie DNA na ojcostwo Gryfice, badania na ojcostwo Gryfice, badanie na ojcostwo Gryfice Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

✅  W Gryficach wykonasz pewne badania na ojcostwo w oparciu nawet o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko). Zrób test na ojcostwo w Gryficach w przychodni lub w domu (wizyta domowa pielęgniarki, zamówienie zestawu) ✅

📞  Tel: 665 761 161

Do testu na ojcostwo w Gryficach możesz przekazać dowolne próbki: od wymazów z policzka, przez takie przedmioty jak smoczek, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa, aż po stosunkowo nietypowe materiały (nić dentystyczna czy patyczek z lizaka).

Test na ojcostwo Gryfice: jak do nas trafić? 🎯

Zapraszamy do naszego laboratorium w Gryficach na wykonanie testu na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania ojcostwa oczekuje się 3-5 dni roboczych.

Testy na ustalenie ojcostwa – Gryfice
ul. Ks. Stanisława Ruta 9
72-300 Gryfice

🏠 Badanie na ojcostwo w Gryficach zrobisz też bez wychodzenia z domu: wystarczy zamówić zestaw pod wskazany adres (kurierem albo do paczkomatu), pobrać próbki bez zestawu i wydrukować formularz albo umówić wizytę domowej pielęgniarki.

Test na ojcostwo Gryfice – gwarancja na wszystkie próbki

Do badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce,  i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Gryfice to:

 • Pewny wynik – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty. Każdy wynik wydajemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
 • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 17-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecja – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium, na każdym etapie dbamy o Twoją dyskrecję i bezpieczeństwo Twoich danych.
 • Wygoda i komfort – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • Zestaw możesz zamówić pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu;
  • Zamiast wizyty w placówce możesz umówić wizytę domową pielęgniarki;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Test na ojcostwo Gryfice: informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 17:00. Umów wizytę bez kolejek, często nawet tego samego lub kolejnego dnia.

 .

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych. Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badanie DNA na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z wieloma sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Gdzie zrobić test na ojcostwo w województwie zachodniopomorskim?

Test na ojcostwo Dębno, ul. Kościuszki 48, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Goleniów, ul. Partyzantów 11, Tel: 665 761 161

Test na ojcostwo Koszalin, ul. Traugutta 31/3, 665 761 161

Test na ojcostwo Myślibórz, ul. Kościelna 15, 665 761 161

Test na ojcostwo Stargard, ul. Kilińskiego 3, 665 761 161

Test na ojcostwo Szczecin, al. Powstańców Wielkopolskich 66, 665 761 161

Test na ojcostwo Sławno, ul. Chełmońskiego 9, 665 761 161

Test na ojcostwo Szczecinek, al. Powstańców Wielkopolskich 66, 665 761 161

Test na ojcostwo Wałcz, ul. Piastowska 3, 665 761 161

Test na ojcostwo Świnoujście, ul. Piłsudskiego 23–25, 665 761 161

 

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA