Polecamy: Im wcześniej, tym lepiej? Testy na ojcostwo w ciąży
 

Polecamy: Im wcześniej, tym lepiej? Testy na ojcostwo w ciąży

Test na ojcostwo w ciąży

Mężczyzna może dowiedzieć się czy jest ojcem dziecka zanim się ono urodzi. Chciałbyś wykonać takie badanie i nie wiesz od czego zacząć? Polecamy artykuł „Im wcześniej, tym lepiej. Testy na ojcostwo w ciąży”

Test DNA na ojcostwo zrobisz już po 10 tygodniu ciąży i zyskasz taką samą pewność, jaką daje badanie po narodzinach. Okazuje się, że ustalenie ojcostwa jeszcze w czasie ciąży może być korzystne dla dziecka i rodziców. To proste badanie zrobisz teraz w całej Polsce (…)

Dowód do ręki to większe zaangażowanie przyszłego ojca

Dla mężczyzny fakt bycia biologicznym ojcem jest bardzo ważny – tylko kobieta wie na pewno, że jest matką. W przypadku, kiedy mężczyzna mający wątpliwości co do swojego biologicznego ojcostwa dostaje dowód „na papierze” w postaci wyniku testu DNA na ojcostwo zmienia swój stosunek do dziecka, jak i również matki. Może mieć przez to dużo większą motywację do tego, aby wesprzeć kobietę podczas ciąży oraz aktywniej uczestniczyć w późniejszym wychowaniu potomka. Bywa więc tak, że wynik testu na ojcostwo ma decydujący wpływ na mężczyznę i rolę, jaką pełni w opiece nad dzieckiem (…)

Czytaj cały artykuł w portalu dzieci.pl


Zobacz też:

5/5 - (2 głosów / głosy)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA