Zdrada w związku
 

Zdrada w związku

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli twój partner cię zdradza, to niekoniecznie jest to Twoja wina. Istnieje wiele powodów, dla których ktoś mógłby zdradzić i może nie mieć kontroli nad swoimi działaniami. W rzeczywistości niektórzy ludzie czują się winni z powodu zdrady i będą próbowali ukryć swoje działania przed swoimi partnerami, ponieważ nie chcą ich skrzywdzić. 

Oznaki zdrady – czy łatwo ukryć zdradę ?
Oznaki zdrady – czy mówić o jednorazowej zdradzie ?
Oznaki zdrady – jak powiedzieć drugiej osobie o zdradzie?
Oznaki zdrady – czy ktoś kto zdradził zrobi to ponownie?

Oznaki zdrady – czy łatwo ukryć zdradę?

Jeśli rozważasz zdradę swojego partnera, być może zastanawiasz się, czy możliwe jest ukrycie swojej niewierności. Niestety nie ma łatwej odpowiedzi na to pytanie. Chociaż możliwe jest, aby przez jakiś czas utrzymać oszustwo w tajemnicy, w końcu oznaki zdrady staną się widoczne i prawda prawdopodobnie wyjdzie na jaw, albo wyrzuty sumienia będą zbyt duże. Jeśli martwisz się, że zostaniesz złapany, możesz przemyśleć swoją decyzję o zdradzie.

Oznaki zdrady – czy mówić o jednorazowej zdradzie?

Nie ma łatwej odpowiedzi na pytanie, czy powinieneś powiedzieć partnerowi o jednorazowym skoku w bok. Z jednej strony możesz czuć, że musisz się z tego wyspowiadać drugiej połówce i nie trzymać już tego w sekrecie, aby przejść dalej. Z drugiej strony możesz się martwić, że spowiedź tylko pogorszy sytuację. Ostatecznie jest to decyzja, którą tylko Ty możesz podjąć.

Oznaki zdrady – jak powiedzieć drugiej osobie o zdradzie?

To trudne pytanie, ponieważ zależy od sytuacji i relacji między tobą a twoim partnerem. Jeśli byliście razem od dłuższego czasu i macie silny związek, być może będziesz w stanie powiedzieć mu bezpośrednio, a on prawdopodobnie ci wybaczy. Jeśli jednak byliście razem tylko przez krótki czas lub wasz związek nie jest tak silny, lepiej unikać mówienia mu wprost, ponieważ może nie zareagować dobrze. Ostatecznie będziesz musiał podjąć decyzję na podstawie tego, jak komfortowe jest mówienie mu o tym i jak prawdopodobne jest, że ci wybaczy. Jednak ważne jest abyś powiedział mu to sam nim oznaki zdrady zaczną być widoczne dla Twojego partnera i domyśli się wszystkiego samodzielnie, w tej sytuacji prawdopodobieństwo wybaczenia będzie mniejsze.

Oznaki zdrady – czy ktoś kto zdradził zrobi to ponownie?

To pytanie, które zadaje sobie wiele osób po tym, jak zostali zdradzeni: czy osoba, która to zrobiła, zrobi to ponownie? Chociaż nie ma pewnego sposobu, aby wiedzieć na pewno, istnieją pewne czynniki oraz konkretne oznaki zdrady, które mogą pomóc Ci przewidzieć, czy ktoś może ponownie zdradzić.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA