Oznaki zdrady - czy partner Cię zdradza?
 

Oznaki zdrady – czy partner Cię zdradza?

Zauważasz, że partner zachowuje się inaczej, ale nie wiesz dlaczego. Zadajesz pytania, lecz nie uzyskujesz konkretnych odpowiedzi. Czasami niełatwo rozpoznać, że partner nas zdradza, ponieważ część osób potrafi się świetnie z tym faktem kryć. Jednak coś w środku, Twoja intuicja podpowiada Ci, że coś jest nie tak. Nie oznacza to, że powinnaś od razu oskarżać partnera, ale musisz uważać i obserwować więcej oznak zdrady i zmian w jego ogólnym zachowaniu.

Oznaki zdrady – jakie są symptomy zdrady?
Oznaki zdrady – co czuje osoba, która zdradza?
Oznaki zdrady – co czuje osoba zdradzona?
Oznaki zdrady – jak żyć po zdradzie?

Oznaki zdrady – jakie są symptomy zdrady?

To podstawowe oznaki zdrady, znaki ostrzegawcze, które powinny Ci zapalić czerwoną lampkę i być może Twój partner Cię zdradza.

1. Jest między Wami mniej seksu i intymności.
2. Ma nieprzewidywalne wahania nastroju.
3. Wydaje się oderwany, nie wykazuje zainteresowania Twoimi sprawami.
4. Nagle potrzebuje dużo prywatności.
5. Chowa telefon i mocno go pilnuje.
6. Ma nowych „przyjaciół” w pracy i/lub więcej obowiązków zawodowych.
7. Odchudza się i kupuje nowe ubrania, mocniej o siebie dba.
8. Zmienił swój stosunek do Ciebie.
9. Wzbudza w Tobie poczucie winy.
10.Denerwuje się, gdy dopytujesz o szczegóły lub „zapomina” o nich.

Oznaki zdrady – co czuje osoba, która zdradza?

Jest wiele powodów do zdrady i w partnerze, który zdradza pojawia się wiele różnych emocji. Przeważającym uczuciem bywa obawa i strach przed nakryciem na zdradzie, ponieważ często partner chce prowadzić podwójne życie. Tak jest wygodnie. Mydli oczy i stara się nie prezentować oznak zdrady. Z romansem wiąże się też powiew świeżości, namiętności, poczucia bycia kimś pożądanym i bycia zdobywcą. Jednakże wymieszane jest to również z poczuciem winy, stąd też labilność nastojów u partnera.

Oznaki zdrady – co czuje osoba zdradzona?

Zdradzona osoba czuje się oszukana, na dodatek przez osobę z którą budowała wspólne życie. Zostało zburzone zaufanie i poczucie stabilności. Nic dziwnego, że w takich chwilach osoba ta przeżywa tornado emocji od żalu, rozczarowania i smutku po rozgoryczenie i złość, a także poczucie wykorzystania i krzywdy. Czasami złości się również na siebie, że przeoczyła tyle oznak zdrady.

Oznaki zdrady – jak żyć po zdradzie?

Przede wszystkim należy dać sobie czas na przetrawienie tych wszystkich wzburzonych emocji. W zależności od sytuacji, niektóre kobiety decydują się na wybaczenie zdrady i wtedy pomocna może okazać się wspólna terapia. Jeśli konsekwencją zdrady jest rozstanie to warto skupić się na sobie. Zbudować plan działania, a następnie krok po kroku wprowadzać go w życie.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA