Jak rozpoznać zdradę w związku?
 

Jak rozpoznać zdradę w związku?

Większość osób w związkach nie zastanawia się nad wiernością drugiej połówki. Przyjmujemy ją za pewnik. Oczywiście nie warto obsesyjnie zajmować się tym tematem. Jednak czasami zaczynami czuć, że coś jest „nie tak”. Jak rozpoznać, czy mamy do czynienia ze zdradą?

Jakie są oznaki zdrady?
Czy oznaki zdrady można łatwo zauważyć?
Oznaki zdrady żony
Oznaki zdrady męża

Jakie są oznaki zdrady?

Najczęściej oznak zdrady pojawia się wiele, ale nie są one dla nas jaskrawo widoczne. W sytuacjach zmiany zachowania partnera lub partnerki, warto przyjrzeć się związkowi i być otwartym na niuanse, które są sygnałami alarmowymi.

Czy oznaki zdrady można łatwo zauważyć?

Oznaki zdrady żony najczęściej nie są oczywiste. Często my sami nie chcemy przyjmować do siebie podejrzeń, mimo że czasem zapala się czerwona lampka. Na pewno warto zwrócić uwagę na spore zmiany zwyczajów lub zachowania drugiej połowy. Nie zawsze muszą to być sygnały niewierności, ale warto w takich przypadkach zachować czujność i przyjrzeć się oznakom zdrady.

Oznaki zdrady żony

Mężczyźni powinni zwrócić uwagę na sytuację, gdy kobieta nagle wypięknieje. Zmiana podejścia do swojej powierzchowności często świadczy o tym, że chce się podobać komuś nowemu. Zdradzające partnerki nie mogą się zwykle oderwać od telefonu. Coraz częściej zmieniają plan dnia, a nawet czas spędzany z kochankiem usprawiedliwiają nowym hobby. Chłód emocjonalny, brak zainteresowania partnerem i seksem z nim również mogą być oznakami zdrady żony.

Oznaki zdrady męża

Mężczyźni często zaczynają wymyślać wiele usprawiedliwień na spędzanie w domu coraz mniejszej ilości czasu. Ciągłe nadgodziny, konferencje, delegacje mogą być oznakami zdrady. Zdarza się, że mężowie czują wyrzuty sumienia i nagle zaczynają zachowywać się względem swojej żony… nadspodziewanie dobrze. Twój mężczyzna prawie nigdy nie przynosił Ci kwiatów, a nagle obsypuje Cię nimi? Zawsze zapominał o ważnych datach, a teraz obawia się zapomnieć o czymkolwiek? To mogą być czerwone flagi. Warto zwrócić uwagę, czy nie pojawiają się też tajemnicze wydatki i rachunki, większa dbałość o wygląd. Nadmierne pilnowanie dostępu do swojego telefonu i komputera. 

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA