Pewny test na ojcostwo Ostrów Mazowiecka
 

Pewny test na ojcostwo Ostrów Mazowiecka

test na ojcostwo Ostrów Mazowiecka, testy na ojcostwo Ostrów Mazowiecka, test ojcostwa Ostrów Mazowiecka, badania DNA Ostrów Mazowiecka, badanie DNA Ostrów Mazowiecka, badania ojcostwa Ostrów Mazowiecka, badanie DNA na ojcostwo Ostrów Mazowiecka, badania na ojcostwo Ostrów Mazowiecka, badanie na ojcostwo Ostrów Mazowiecka Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

W Ostrowi Mazowieckiej wykonasz pewny test na ojcostwo w oparciu nawet o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko).

  Tel: 665 761 161

Gwarancja na wszystkie próbki

test na ojcostwo Ostrów Mazowiecka, testy na ojcostwo Ostrów Mazowiecka, test ojcostwa Ostrów Mazowiecka, badania DNA Ostrów Mazowiecka, badanie DNA Ostrów Mazowiecka, badania ojcostwa Ostrów Mazowiecka, badanie DNA na ojcostwo Ostrów Mazowiecka, badania na ojcostwo Ostrów Mazowiecka, badanie na ojcostwo Ostrów MazowieckaDo badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce,  i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Ostrów Mazowiecka – czego możesz oczekiwać?

 • Pewnego wyniku – nasze badania honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty
 • Badania KAŻDEJ próbkitest na ojcostwo możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodności i bezpieczeństwa – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 15-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecji – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
 • Wygody i komfortu – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Jak do nas trafić?

Zapraszamy do naszego laboratorium w Ostrowi Mazowieckiej na wykonanie testu na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania oczekuje się 3-5 dni roboczych.

Testy na ustalenie ojcostwa – Ostrów Mazowiecka
ul. Słowackiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

 

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 19:00.

.

 .

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych.  Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badanie na ojcostwo zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z ponad 20 sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA