Pewny test na ojcostwo Kowalewo Pomorskie
 

Pewny test na ojcostwo Kowalewo Pomorskie

test na ojcostwo Kowalewo Pomorskie, testy na ojcostwo Kowalewo Pomorskie, test ojcostwa Kowalewo Pomorskie, badania DNA Kowalewo Pomorskie , badanie DNA Kowalewo Pomorskie , badania ojcostwa Kowalewo Pomorskie, badanie DNA na ojcostwo Kowalewo Pomorskie, badania na ojcostwo Kowalewo Pomorskie, badanie na ojcostwo Kowalewo Pomorskie Wpis sponsorowany

.

Najszerszy zakres – badanie aż 34 markerów DNA

W Kowalewie Pomorskim wykonasz pewne testy na ojcostwo w oparciu nawet o 34 markery DNA. Tak rozszerzona analiza gwarantuje wydaje pewnego i jednoznacznego wyniku. Jest to szczególnie ważne kiedy w badaniu biorą udział dwie osoby (ojciec i dziecko).

  Tel: 665 761 161

Gwarancja na wszystkie próbki

test na ojcostwo Kowalewo Pomorskie, testy na ojcostwo Kowalewo Pomorskie, test ojcostwa Kowalewo Pomorskie, badania DNA Kowalewo Pomorskie , badanie DNA Kowalewo Pomorskie , badania ojcostwa Kowalewo Pomorskie, badanie DNA na ojcostwo Kowalewo Pomorskie, badania na ojcostwo Kowalewo Pomorskie, badanie na ojcostwo Kowalewo PomorskieDo badania na ojcostwo możesz dostarczyć dowolną próbkę (wymazy, włosy, szczoteczkę, sztućce,  i wiele innych), które objęte są gwarancją. Co to oznacza? Gdyby okazało się, że próbki są złej jakości możesz dostarczyć kolejną próbkę bezpłatnie. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewny wynik.

Testy na ojcostwo Kowalewo Pomorskie – czego możesz oczekiwać?

 • Pewnego wyniku – nasze testy na ojcostwo honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty.
 • Badania KAŻDEJ próbki – test możesz wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (włosy, szczoteczka do zębów, chusteczka z katarem, sztućce, kubek i wiele innych).
 • Wiarygodności i bezpieczeństwa – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 15-letnie doświadczenie.
 • Dyskrecji – wynik możesz otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
 • Wygody i komfortu – jesteśmy dostępni w całej Polsce:
  • Ponad 200 placówek jest do Twojej dyspozycji;
  • 100 aptek posiada w swojej ofercie nasze zestawy;
  • Próbki możesz pobrać i pozostawić w placówce.

Jak do nas trafić?

Zapraszamy do naszego laboratorium w Kowalewie Pomorskim na wykonanie testów na ojcostwo. W przychodni możesz pobrać próbki, kupić zestaw do samodzielnego pobrania lub też pozostawić samodzielnie pobrane próbki. Na wynik badania DNA oczekuje się 3-5 dni roboczych.

Testy na ustalenie ojcostwa – Kowalewo Pomorskie
ul. Wojska Polskiego 3C
87-400 Golub Dobrzyń

 

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do 19.00, a w weekendy i święta od 9:00 do 19:00.

 .

Więcej informacji na stronie www.testdna.pl

O Laboratorium

Specjalizujemy się w  w wykonywaniu testów na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych.  Jeszcze żaden wystawiony przez nas wynik testu na ojcostwo nie został prawnie podważony. Badania na ustalenie ojcostwa zlecają nam polskie sądy (współpracujemy z ponad 20 sądami z całego kraju), lekarze, prokuratura czy detektywi. Dzięki regularnym kontrolom zewnętrznym możemy potwierdzić wysoką jakość wykonywanych przez nas analiz.

Porozmawiaj o teście DNAPorozmawiaj o teście DNA